Evim Şahane Yatak Odası Dekorasyonu

428

Kanal D tarafından yayınlanan Evim şahane programı çerçevesinde başvuran adaylar arasından seçilen talihlilere ait evin herhangi bir bölümünün dekorasyonu yapılıyor. Ev sahibinin tercihi doğrultusunda dekorasyonu yapılacak olan bölüm ayrılan bir bütçe çerçevesinde baştan sona yenileniyor. Evim şahane ekibi tarafından ev dekorasyonları içerisinde yapılan yatak odası dekorasyonlarını ekip olarak çok güzel yapıyorlar. Evin eski haline ve yeni haline baktığınızda bu yatak odası bu kadar güzel nasıl olabilir diyeceksiniz. Modern tarzda duvarlarda yapılan alçıpan niş modelleri, alçıpan asma tavan modelleri, mobilya ve yatak müthiş bir uyum içinde yapılıyor. Programın sunucusu ve mimarı Selim Yuhay tarafından en ince detayları ile projelendirilen bu güzel yatak odalarının son rütuşlarını mimar Selim bey kendisi yapıyor. Ev sahibi tarafından alınan aksesuarlar yerleştiriliyor ve manzara harika. Dekorsarayi.com ekibi olarak bir araya getirdik. Evim şahane yatak odası dekorasyon fikirlerini sizler de kendi evinize uygulamak isterseniz ekte bulanan resim galerisine bakmanız yeterli olacaktır.

EVİM ŞAHANE YATAK ODASI DEKORASYONU

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Banyo Dekorasyonu başlıklı makalemizde en güzel evim şahane banyo dekorasyonları, Evim şahane banyo dekorasyonu ve evim şahane banyo tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

evim sahane oturma odası,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni koltuk kol sehpası fotoğrafları
Koltuk Sehpası Tasarımları

İnsanlar artık çok büyük evler yerine akıllı binalar tasarlayıp yapıyorlar. Çok fazla metrekare yerine ihtiyacın kadar ev. İstediğin gibi soğut...

Kapat