Filli Boya Açık Leylak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1918

Leylak kokularını evinize doldurmanız mümkün değilse, siz de leylak rengini duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Filli Boya açık leylak rengi başta yatak odaları olmak üzere, genç odaları, salonlar, mutfaklar, banyolar her yerde kullanılması mümkün son derece hoş ve yumuşak bir renktir. Açık bir renk olması sebebiyle her tonda renk ile, doğru bir denge çerçevesinde kombin yapabilirsiniz. Ancak, rengi belli yerlerde yoğunlaştırmaya yarayacak mavi ve mor renkleri ile; bu koyu renkleri daha az kullanmak şartı ile; kombin yapmanız çarpıcı bir tercih olacaktır. Beyaz ve beyazın tonları ile kombin yapmayı özellikle banyolarda düşünebilirsiniz. Yatak odalarında duvar boyasını açık leylak rengi, mobilyaları ise beyaz yapmak gibi bir kombin de uygun olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve içine Filli Boya açık leylak rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri dahil ettik. Siz de yaratıcılığınızı kullanarak Filli boyanın bu muhteşem renginin keyfini evlerinizde yaşayabilirsiniz.

Filli Boya Açık Leylak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

leylak rengileylak rengi oda,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Limoni Yeşil Ev Dekorasyon Fikirleri

Sıcacık yaz günlerinin başladığı şu günlerde içinizi ısıtacak, gönlünüzü şenlendirecek renk önerilerimizden biri Filli Boya limoni yeşil rengidir. Yeşil ve...

Kapat