Filli Boya Havana Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

2356

Dünyaca ünlü Havana purolarından ilham alınarak belirlenen ismi ile Filli Boya Havana rengi, markanın renk kartelasındaki en asil, en kendine has renklerden biridir. Bu güzel renk; karizmatik kişiliklerin, sıra dışı tercihlerinin bir örneği olarak evlerde sıklıkla tercih edilen boya renkleri arasında yer almaktadır. Kumtaşı rengi ile bademi rengi arasında kalan, ancak bir ton daha koyu ve canlı bir renk olan Havana rengini çok koyu renkler ile birlikte kullanmayı tercih etmemek gerekir. Zira, renk, kombine edildiği renklere göre ortamda değişik rüzgarlar estirebilmektedir. Koyu renkler ile birlikte kullanıldığında, olduğundan daha koyu algılanmakta, mekanda kasvetli bir havanın oluşumuna neden olmaktadır. Bu nedenle siz siz olun Havana rengini açık ya da canlı renkler ile birlikte kullanarak, ortama daha ferah bir hava katın.

Filli Boya Havana rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili olarak Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisindeki seçenekleri dikkate alabileceğiniz gibi, bu örneklerden hareketle kendi hayal gücünüzü açığa çıkarabilirsiniz. Bizin tavsiyemiz bu rengi sarı tonları ile kullanarak daha çarpıcı; lületaşı, kırık beyaz gibi renkler ile kullanarak ise daha ferah bir ortam yaratmanız yönünde olacaktır.

Filli Boya Havana Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

havana rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Salon için Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Salon için Alçıpan Asma Tavan Modelleri, en şık salon asma tavan modelleri, salon asma tavan çeşitleri, modern salon asma tavan...

Kapat