Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2020 2021

4551

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2021, 2020 filli boya iç cephe renk kartelası, filli boya iç cephe renkleri, filli boya iç cephe renk kombinasyonları, filli boya iç cephe renk kartelası, Filli boya iç cephe renk kataloğu

Evinizi boyarken hem yaz, hem de kışın rahatlıkla kullanacağınız renkleri tercih etmenizde yarar var. İyi bir boyama yapabilmeniz için özellikle dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var.

Öncelikle işi yaptıracağınız ustanızın boya ve iç dekorasyondan anlayan iyi bir usta olmasına dikkat ederek işi verin. İşi ucuz ama kalitesiz işçilik yapan bir firmaya verdiğinizde en kaliteli malzemeyi dahi verseniz o işi berbat edebiliyorlar.

Dış cephe izolasyonunuzun iyi olması gerekir. Belediyeler tarafından yeni yapılan binaların tamamında binanın dış cephesinde izolasyon zorunlu hale getirilmiştir. Binanın izolasyonu ne için gereklidir. Binaya dıştan gelecek her türlü riske karşı iç dekorasyonunuzu korumak, binanın ısı kaybını en aza indirgemek için gereklidir. Dış cepheniz sağlıklı değilse dairenizin içine yapacağınız her türlü dekorasyon dış duvarlardaki çatlaklardan içeri suyu çekecek ve iç tarafta yaptırdığınız alçı ve boya dökülecektir. İşe ilk binanın dış izolasyonundan başlamak bunun için çok önemlidir.

Yapmanız gereken diğer bir konu evinizin duvarlarını yaptırırken 8,5 luk tuğla kullanılarak çift duvar arasında strafor köpük kullanırsanız binanızın iç dekorasyonundaki ısı kaybını önlemiş olursunuz ve dairenize ses yalıtımı da yapmış olursunuz. Konuştuklarınızı komşularınız duymaz.

Diğer bir husus duvarlara alçı uygulanması. En az üç kat uygulanmalıdır. 1.kat sıva alçısı, 2.kat karışık dediğimiz sıva ve saten karışımı, 3.kat saten alçı çekildikten sonra kuruma sürecinin ardından iyi bir zımpara çekilerek pürüzler temizlenir ve duvarlar boya aşamasına hazır hale gelir.

Boya aşamasına geçmeden önce duvarlara astar uygulaması yapmalı ve duruma göre 2 veya 3 kat boya uygulanmalıdır. Duvarlarınıza uygulayacağınız boyanın kalitesi çok önemlidir. Dekorsarayi.com ekibi olarak sizlere tavsiyemiz Filli Boyadır. Kullananlardan şu ana kadar şikayet gelmedi.

Peki duvarlarınıza uygulayacağınız boya rengini nasıl seçeceksiniz? Bunun için yapmanız gereken karı koca bir araya gelerek zevkinize uyan bir rengi seçmeniz olacaktır. Seçeceğiniz renkleri evinizin hangi bölümü için seçmişseniz bir duvara uygulayın, sonucuna bakın ve ondan sonra odanın tamamını boyayın. 2020 Filli boya renk kartelasından seçeceğiniz boya rengini evinizin hangi bölümü için seçmişseniz o bölümün ışık alıp almadığına veya gündüz ve gece koyu olmamasına dikkat ederek seçmenizde yarar var.

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2020 Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan KUM BEJİ RENGİ DUVAR BOYASI başlıklı makalemizde en güzel duvar boyası renkleri, en güzel iç cephe renkleri ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

filli boya iç cephe renk kataloğu 2015,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir