Filli Boya Ihlamur Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

2179

Filli Boyanın 2014 renkleri arasında dikkati çeken renklerden biri de sımsıcak görünümü ile ıhlamur rengidir. Sarı rengin muhteşem bir tonu olan ıhlamur rengi, açık renklerden biri olup, kendinden bir iki ton koyu ve kontrast renkler ile kombine edilmesi halinde çok şık görüntülerin oluşması kaçınılmaz olmaktadır. Filli Boya ıhlamur rengi ev dekorasyon fikirleri arasında öne çıkan tavsiyemiz bu rengin açık renklerden bej ve gri tonları ile koyu renklerden de yine gri tonları ve yeşil rengin tonları ile kombine edilmesidir. İlkbahar esintilerini evinize taşımak istiyor iseniz sarı- yeşil kombinini tercih etmeniz uygun olacaktır. Aksesuar, mobilya, perde ve boya arasında bu renk geçişlerini uygulamayı ihmal etmemenizi öneririz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için en güzel Filli boya ıhlamur rengi uygulamalarına ilişkin görselleri aşağıdaki resim galerisinde bir araya getirdik. Seçim sizin, hayal gücü sizin! Tasarımlarınızda çok farklı seçeneklere de yer vermeniz mümkündür. Siz yeter ki hayal edin ve evinizde ıhlamur rengin birbirinden güzel uygulamalarına yer açın!

Filli Boya Ihlamur Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

ıhlamur rengiıhlamur rengi boyafilli boya ıhlamur rengiıhlamur rengi duvar boyasi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir