Filli Boya Kalker Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1089

Kahverengiye çalan bir yeşil olarak tanımlanabilecek olan Filli Boya kalker rengi, son derece ağır ve asil bir renk olarak kartelada dikkat çeken renklerden biridir. Koyu bir ton olan kalker rengini, açık renkler ve canlı renkler ile kombin etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle Filli Boya lületaşı rengi ya da Filli Boya kırık beyaz rengi ile birlikte uyguladığınızda ortaya oldukça çarpıcı bir görüntü çıkacaktır. Büyük alanlarda geniş hacimli boyamalar yapılabileceği gibi; dar hacimli alanlarda kalker rengini vurgu istenen kısımda, açık renkleri genelde uygulamak daha doğru bir uygulama olacaktır. Filli Boya kalker rengi ev dekorasyon fikirleri içinde bizim size tavsiyemiz duvar boyası olarak ikili uygulamayı tercih etmeniz ve ikinci rengi açık renklerden seçmenizdir. Açık renkler içinde ise beyazın tonları ile açık sarının tonları düşünülebilecek renkler arasında olmalıdır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak muhtemel uygulamalar içinden en güzellerini aşağıdaki resim galerisinde derledik. Biraz bu görsellerden esinlenerek, biraz hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak siz de evinizde birbirinden güzel görüntülere imza atabilirsiniz.

Filli Boya Kalker Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir