Filli Boya Kumtaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1103

Birbirinden hoş ve şık boya renklerinin yer aldığı kartelası ile büyük beğeni toplayan Filli Boya, kumtaşı rengi ev dekorasyon fikirleri ile de oldukça popüler! Kumru ve havana renklerinin arasında bir renk olan ve kumru rengine nazaran daha yeşile çalan; havana rengine göre ise daha gri renge yaklaşan bir ton içermektedir. Çok açık bir renk olduğu söylenemez, ancak koyu bir renk olarak da algılanmamalıdır. Ancak, bu ara tonu nedeniyle kumtaşı rengi; hem açık renkler, hem de koyu renkler ile kombin edilmeye son derece müsaittir. Duru ve sade görünümü ile kumtaşı rengi ile boyanan duvarlar, bu rengin hakim olduğu dekorasyon stilleri ortama hoş ve bir o kadar da ferah bir hava katmaktadır. Evin hemen her alanında bu rengi tercih etmeniz mümkündür. Doğru mobilya ve uygun dekorasyon stili ile bir araya geldiği sürece, sonuç her zaman muhteşem olacaktır. Alan, dar ise bu renk duvar boyasını en fazla bir iki ton koyuluktaki mobilya ya da daha açık renk mobilya ile kombin etmenizi tavsiye ederiz. Geniş bir alanda uygulandığında ise çekinmeden sert kontrastlar yapmanızın da mümkün olduğunu unutmamakta fayda bulunmaktadır. Gri ve yeşil tonları ile kombinler oldukça hoş bir tarza imza atacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için derlediğimiz görseller ile aşağıdaki resim galerisini hazırladık. Her görseli üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Filli Boya Kumtaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Koridor, Holl, Antre Asma Tavan Modelleri

Koridor asma tavan modelleri, holl asma tavan modelleri, antre asma tavan modelleri, antre alçıpan asma tavan modelleri Ev dekorasyonunu yaparken...

Kapat