Filli Boya Lületaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1175

Bahar geldi geçiyor, artık yaz kapıda! Doğadaki bu tazeliği evlerinize taşımak için, ferah ortamlara kapı aralamak için boya seçimlerinize dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Açık renklerin vereceği huzur, dinginlik, tazelik ve yenilenme hissini siz de doyasıya yaşamak isterseniz Filli Boyanın muhteşem renk kartelasından lületaşı rengini tavsiye ederiz. Bir çeşit beyaz boya olan lületaşı renginde, sıradan bir beyazdan olan fark; renkteki lületaşı parlaklığı, kadifemsi görüntü ve rengin hafif sarımtırak bir formda olmasıdır.

Lületaşı renginin dekorasyona uygulanmasında bu rengin kontrastlarla birlikte uygulanması etkiyi ve cazibeyi artıracağından, boyada veya boya ve mobilya arasında kontrastlar yaratmanızı öneririz. Örneğin; lületaşı rengi ile gri tonlarının kombini son derece keyifli bir uyum içermektedir. Evlerimizde, ofislerimizde lületaşı rengini hemen her alanda uygulamamız mümkündür. Dar hacimli alanlarda ferah görüntüsü ile daha geniş bir ortam hissi uyandırabilmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak lületaşı rengi ev dekorasyon fikirleri açısından uygun olacağını düşündüğümüz görselleri aşağıdaki galeride sizin için bir araya getirdik. Fikir edinebilir, kendi fikirleriniz için ilham kaynağı olarak ele alabilirsiniz.

Filli Boya Lületaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

filli boya lületaşı rengilule tası rengılületaşı rengi filli boyalületaşı boya rengilületaşı filli boyaluletasi boyalületaşı duvar boyasıfilli boya lule tasi rengimarshall lületaşı rengilületaşı rengi boya,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Açık Somon Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon değişikliklerinde ilk aşamalardan biri boya renginin seçimidir. Geri kalan tüm detayların bu seçimle uyumu arzu edildiğinden renk seçimi sadece...

Kapat