Filli Boya Yeşil Bej Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

947

Yeşilin bu muhteşem tonuna ne yapıp edin bir şekilde evlerinizde yer açın deriz biz. Zira, son derece farklı ve çarpıcı bir renk olan Filli boya yeşil bej rengi, doğru renk kombinleri kullanıldığında evinizin havasını olumlu yönde son derece değiştirecektir. Kırık beyaz ve lületaşı renkleri, ya da sarı ve bejin çok açık tonları ile kombinlediğinizde hem ferah, hem de oldukça hoş bir renk bütünlüğü yakalamanız mümkün olacaktır. Somon rengi ile kombin yapılarak, özellikle alan geniş ise; country bir hava içinde farklı bir stil yaratmanın önünün açılması da bir tercihtir. Yeşilin huzur veren, doğayı çağrıştıran bu tonu yatak odalarında da sıklıkla tercih edilmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel Filli Boya yeşil bej rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerini aşağıdaki resim galerisinde bir araya getirdik. Esas sizin beğenileriniz, tercihleriniz ve stiliniz olmak üzere bu fikirlerden ilham almanız mümkündür. Yaratıcılığın sınırı yoktur, her şey denenebilir, ancak yeşil bej rengi net bir renktir, ağırdır. Kombinlerde dikkatli olmak lazımdır. Bizden uyarması!

Filli Boya Yeşil Bej Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

bej rengiyeşil bej filli boyaberje bej filli boya,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Bal Buğu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Filli boyanın açık renkleri arasında en asil renklerden olan bal buğu rengi ile arzu ettiğiniz her ortama romantizm ve şıklık...

Kapat