Filli Boya Yıldız Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1499

Mavinin harika bir tonu olan Filli Boya yıldız rengini çocuk ve yatak odaları başta olmak üzere uygun göreceğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Duvarda beyaz ile kombinlenmiş yıldız rengini, koyu kahve banyo mobilyası ile birlikte kullanarak dekore edeceğiniz banyoları da şiddetle tavsiye ederiz. Mavi tonlarının bej ve kahve tonları ile birlikte kullanımından sofistike bir sonuç elde edilmektedir. Yıldız rengi de bu yönde bir sonuca başarılı bir şekilde hizmet eden renklerin başında gelmektedir. Antre ve balkon gibi eve dahil ancak daha ayrı tutulan kısımlar için de uygun seçeneklerden biri olarak yıldız rengini düşünebilirsiniz. Yatak odalarında mavi rengin huzur verici etkisini yaşamak için de açık renkler ile birlikte kullanarak yıldız rengini listenize dahil etmeniz mümkündür.

Dekorsarayi.com ekibi olarak Filli Boya yıldız rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili bir resim galerisi hazırladık. Aşağıdaki resim galerisinde yer alan görsellerin her biri bir fikirdir sadece, ancak nihai karar ve uygulama sizin yaratıcılığınızın bir eseri olacaktır.

Filli Boya Yıldız Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Açık Leylak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Leylak kokularını evinize doldurmanız mümkün değilse, siz de leylak rengini duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Filli Boya açık leylak rengi başta yatak odaları...

Kapat