İlginç Bir Sandalye Modeli (Sevgi Sandalyesi)

456

sevgi sandalyesi, sevgi sandalyesi etkinliği, ilginç mobilyalar, ilginç mobilya modelleri, değişik mobilyalar, ilginç sandalyeler, ilginç sandalye tasarımları

Sizlerin de gördüğü gibi gerçekten alışılmışın dışında çok ilginç bir tasarım. Bu ilginç sandalyenin ismi sevgi sandalyesi diye geçiyor. Özelliği ise sandalyenin kolları olması. Bu kollar ile sandalyeye oturan kişiyi kolları ile sarıyor. Böylelikle sıcak bir ortam sağlıyor. Bu ilginç tasarım Litvanya’da yaşayan Rasa Baradinskien isimli bir tasarımcı tarafından yapılmış.

Rasa Baradinskien tasarım bölümünden mezun olmuş ve mobilya alanında tasarımlar ile uğraşıyor. Aklına gelen bu ilginç tasarımı da hayata geçirmiş. Bizler de dekorsarayi.com olarak sevgi sandalyesi tasarımını sizlerle paylaşmak istedik.

SEVGİ SANDALYESİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2014 Modern Sallanan Koltuk Modelleri başlıklı makalemizde 2014 modern sallanan koltuk modelleri, bambu sallanan koltuk modelleri ve en güzel sallanan koltuk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Cam Heykel Modelleri 2014

cam heykel, cam heykeller, cam heykel modelleri, cam heykel sanatı, cam heykel tasarımları, en güzel cam heykeller, 2014 cam heykel...

Kapat