Kaşık Çataldan Yapılan Biblo ve Heykeller

558

Kaşık Çataldan Yapılan Biblo ve Heykeller, kaşıktan yapılan heykeller, el sanatlarından kaşık bükme, kaşık ve çataldan heykeller

Evde kullanmadığımız, eskiden kalmış klasik gümüş veya normal çatal ve kaşıkların nasıl değerlendirileceği ile ilgili güzel bir konu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Dedelerinizden kalma sandıklarda atıl durumda olan çatal ve kaşıkların iyi bir ustanın eline geçtiğinde nasıl sanat eserine dönüştüğünü ve bu eski çatal kaşıklardan bu kadar güzel bibloların ve küçük heykelciklerin yapılabildiğine şaşıracaksınız.

Dekorsarayi.com ekibi olarak el sanatları dalına girebilecek nitelikte bu güzel çalışmalardan oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Dilerseniz sizlerde evde bu tür çalışmalar yapabilir ve eski çatal kaşığınızı daha dekoratif ürünler olarak ev dekorasyonunuz da kullanabilirsiniz.

Kaşık Çataldan Yapılan Biblo ve Heykeller Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Ledli Duvar Saatleri başlıklı makalemizde 2014 ledli duvar saatleri, Ledli duvar saatleri ve ledli duvar saatleri fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en yeni  tasarımları
Yataklı Köşe Takımları

Yataklı köşe takımları, en şık yataklı köşe takımları, yataklı köşe koltuk modelleri, yataklı köşe koltuk takımları, en güzel köşe yataklı...

Kapat