Koridor Led Aydınlatma Modelleri

117

Yeni bir ev veya ofis tasarımı yaptırıyorsanız herkesin evinde kullandığı sıradan iç dekorasyondan farklı bir ürün ile evinize veya ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz. Evinizin koridoruna veya ofisinizin giriş bölümü için led aydınlatma kullanabilirsiniz. Hem tavan, hem de duvar dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz bu led aydınlatmalar bulunduğu alana farklı bir hava katacaktır.

Ev dekorasyonunuzu yapan firma veya ustaya konu içerisinde yer alan görsellerimizi göstererek dekorasyonlarınızda farkındalık yaratabilirsiniz. Standart asma tavan veya duvar dekorasyonlarında pek sık karşılaşmadığınız bu tür uygulamalar ile evinize veya özellikle ofislerinize değer katabilirsiniz. Sizler için bir kaç uygulamadan oluşan görselleri paylaşmak istiyoruz. Sizler de kafanızda şekillendireceğiniz farklı tasarımları bu led aydınlatmalar ile yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2022 başlıklı makalemizde 2022 dekoratif raf modelleri, 2022 raf tasarımları ve ahşap duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir