Marshall Boya Ahududu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1096

Frambuaz olarak da bilinen ahududu meyvesini sevmeyen bilmeyen yoktur. Bu sevgiyi farkeden Marshall Boya, dış cephe renk kartelasına ahududu tadında bir renk dahil etti. Aslı bir tür kırmızı rengi olan ahududunun, karteladaki karşılığı kahverengiye benzer koyu bir renk tonudur. Bina dış cephelerinde bu rengin solo kullanımı da son derece şık bir görüntü ihtiva ettiği gibi, özellikle açık krem rengi tonları ile kombin kullanımını şiddetle tavsiye etmekteyiz. İç cephelerde her ne kadar bu denli bir koyu rengi tavsiye etmiyorsak da başarılı kombinler uygulandığında ortaya hoş görüntüler çıktığının kanıtlarını görseller halinde resim galerimize eklemiş bulunmaktayız. Açık renkler ile birlikte kullanılması halinde ahududu rengi klasik ve çok şık bir tablo yaratmaktadır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini derledik. Hem iç cephe, hem dış cephe uygulamalarından seçtiğimiz görselleri bu galeride bulabilirsiniz. En güzel Marshall Boya ahududu rengi ev dekorasyon fikirleri kapsamında siz de kendi örneklerinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Marshall Boya Ahududu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

ahududu rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Lavanta Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Mis kokulu lavantayı kokusuyla olamasa bile en azından muhteşem rengi ile evlerinize, binalarınıza giydirmek istemez misiniz? O zaman, Marshall Boya...

Kapat