Marshall Boya Atlantis Ev Dekorasyon Fikirleri

845

Marshall Boya Hint Okyanusu renginin bir derece daha koyu tonu olarak tanımlayabileceğimiz Marshall Boya Atlantis rengini, iç cephelerden ziyade dış cephelerde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Solo uygulamalarda açık renk söve, süsleme, aksesuar, vs. ile birlikte bir genel görüntü oluşturmanız oldukça hoş bir tercih teşkil edecektir. İç cephelerde de bu renk tonları imkansız değildir, ancak kesinlikle solo uygulanmaması, belirli bir kısma bu renk uygulanarak dikkat çekildikten sonra kalan geniş yüzeylerde açık renk tonlarının kullanılması bütünde daha çarpıcı ve şık bir sonucun oluşmasına imkan verecektir. Aksesuar ve mobilya seçeneklerini de yine açık renklerden yana kullanmak, rengin ortamda kasvetli bir hava oluşturmasının önüne geçecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak oluşturduğumuz resim galerisinde yer alan görselleri tek tek incelediğinizde, Marshall Boya Atlantis rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili farklı fikirlere sahip olacağınızı düşünmekteyiz. Engin denizlerin serinliğini ve sonsuzluk duygusunu hissetmek istiyor iseniz renginiz Atlantis rengi olsun; gerisi sizin beğenilerinize ve yaratıcılığınıza kalacaktır!

Marshall Boya Atlantis Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

Marshall Atlantis,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Manavgat Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Ülkemizin en güzel beldelerinden ve en ünlü şelalerinden birine ait olan "Manavgat" ismini Marshall Boyanın renk kataloğu içinde görmek oldukça...

Kapat