Marshall Boya Granit Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1179

Marshall Boya dış cephe boyalarının gri renk grubunun en koyu tonu granit rengidir. Son derece şık ve karizmatik bir renk tonu olan granit rengini bina dış cephelerinde rahatlıkla solo olarak uygulayabilirsiniz. Söve uygulamalarında, pencere ve pervaz seçeneklerinde açık renkler tercih edildiğinde bina bütününde hoş bir görünüm yakalanmış olacaktır. Dış cephede bu rengi farklı renkler ile birlikte kullanmayı da düşünebilirsiniz. Örneğin, kaya tuzu rengi ile kombin yapılması bizce en hoş seçeneklerden biridir. Mavi renk grubunun en açık tonları ile de göz okşayan bir tarz yakalamak mümkündür. İç cephelerde bu denli koyu renkleri tasvip etmemekle birlikte, örneğin TV ünitesi, vestiyer gibi alanlarda bu rengi sırt boya olarak düşünüp, geri kalan alanlarda açık bir renk ile tamamlama yoluna gitmek bizim önerebileceğimiz stillerden birini teşkil edebilecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıda bir resim galerisi hazırladık. Bu resim galerisinde en güzel Marshall Boya granit rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görseller yer almaktadır. Siz de hem bu görsellerden esinlenerek, hem de hayal gücünüzü kullanarak son derece hoş tercihler oluşturabilirsiniz.

Marshall Boya Granit Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kireç Taşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Klasik bir gri tonu olan Marshall Boya kireç taşı rengini dış cephelerde solo olarak uygulamanız mümkündür. Ancak, bu rengin solo...

Kapat