Marshall Boya Kavak Yeli Ev Dekorasyon Fikirleri

514

Hangimizin başında kavak yelleri esmedi ki? Marshall Boya binalarımızın da bu hoş duygudan nasibini almasını istemiş olacak ki dış cephe renk kataloğuna Marshall Boya kavak yeli rengi gibi oldukça iddialı ve bir o kadar da hoş ve nostaljik bir renk ismi ilave etmiş. Bir tür bej ve toprak rengi tonu olarak tanımlamakta sakınca görmedimiz kavak yeli rengi, solo uygulamalar için son derece uygun bir renk olmakla birlikte bize göre çok açık mavi tonları ya da yine çok açık yeşil tonları ile birlikte uygulandığında, hem iç cephede, hem de dış cephede çok şık ve asil bir görünüm elde edilmesi mümkün olacaktır. İç cephelerde koyu boya renkleri ile kombinlemenizi tavsiye etmemekle birlikte dış cephelerde bu seçim hoş sonuçlar doğurabilecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için seçtiğimiz görseller ile hazırladığımız resim galerisinde, sizin için ilham kaynağı olmasını arzuladığımız çok farklı seçeneklere yer verdik. Siz de kendi hayal gücünüzü ortaya koyarak, beğeni ve beklentileriniz ile şekillendirerek en güzel Marshall Boya kavak yeli rengi ev dekorasyon fikirleri çözümlerine kendi evlerinizde yer vereceğinizden biz emin gibiyiz.

Marshall Boya Kavak Yeli Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Ihlamur Ağacı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya dış cephe renkleri kataloğunda, yeşil rengi tonları grubunda yer almakla birlikte pembemsi ve kahvemsi karma bir ton olan...

Kapat