Marshall Boya Kaya Tuzu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

6247

Marshall Boya dış cephe boya renkleri içinde gri tonlarının en açık rengi Kaya Tuzu rengidir. Bu hoş rengi hem iç cephelerde, hem de dış cephelerde dikkate almak mümkündür. Kaya Tuzu rengi; son derece şık, rahatlatan, hoşa giden ve göz okşayan renklerden birini teşkil etmektedir. İç cephelerde bu tarz renklerin solo kullanımını, özellikle de dar hacimli alanlarda şiddetle tavsiye etmekteyiz. Ortama ferah bir görünüm kazandırmaktadırlar zira. Ancak, dış cephelerde koyu renkler ile kombinlenerek kullanılması hem pratik anlamda, hem de görünüm açısından daha elverişli olacaktır kanaatindeyiz.  Örneğin; yine bu renk grubunda yer alan granit rengi ile kaya tuzu renginin birlikte uygulanması ile son derece şık bir bina dış cepheniz olacağını söyleyebiliriz. Mavi renk grubu ile de kombin yapmayı seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde hem iç cephe, hem de dış cephe uygulamalarına dair örnek görsellere yer verdik. En güzel Marshall Boya kaya tuzu rengi ev dekorasyon fikirleri ile donatılmış bu resim galerisinin sizin için ilham kaynağı ve yol gösterici olmasını ümit ediyoruz.

Marshall Boya Kaya Tuzu Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

kaya tuzu rengikaya tuzu rengi boyamarshall kaya tuzumarshall kaya tuzu rengikaya tuzu boya kodlarıkaya tuzu boya rengi kod,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Granit Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya dış cephe boyalarının gri renk grubunun en koyu tonu granit rengidir. Son derece şık ve karizmatik bir renk...

Kapat