Marshall Boya Oksit Sarı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

800

Canlı ve çarpıcı renklerden biridir Marshall Boya oksit sarı rengi! Biz şiddetle bu rengin solo uygulamalarına yer vermenizi tavsiye ediyoruz. Kahve ve turuncu karışımı bir rengin çok koyu olmayan bir tonu olan bu güzel rengi, yeşillikler içinde müstakil bir evde, villada görmek oldukça hoş olurdu. Beyaz veya açık krem çerçeve kullanılması, aynı renk grubunda söve uygulanması bütünde son derece şık bir uyumun yakalanmasını sağlayacaktır düşüncesindeyiz.  Beğeni ve beklentilerinizi dikkate alarak siz de kendi tarzınızı ve şıklığınızı bu muhteşem renk ile ortaya koyabilirsiniz.Bu tonu sadece dış cephe değil, iç cephelerde de kullanabileceğinizi düşünüyor, açık tonlar ile kombin ederek hoş stiller yaratabileceğinize inanıyoruz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak biz sizin için aşağıdaki resim galerisinde farklı seçenekleri bir araya getirdik; hem iç cephe, hem dış cephe uygulamalarına seçerek yer verdik. Marshall boya oksit sarı rengi ev dekorasyon fikirleri açısından ilham verici olmasını ümit ettiğimiz görselleri üzerlerine tıklayarak yakından inceleyebilir; kendi stilinizin ne olduğunu daha rahat karar verebilirsiniz.

Marshall Boya Oksit Sarı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Burçak Rengi Dış Cephe Boyası ile Ev dekorasyonu

Marshall Burçak Rengi Dış Cephe Boyası ile Ev dekorasyonu,Marshall Boya Burçak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri, Marshall Boya Burçak Rengi, Ev...

Kapat