Marshall Boya Salkım Söğüt Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1575

Ne güzeldir salkım söğüt ağaçları! Bulundukları ortama nasıl güzel bir görünüm katar, nasıl da bereketi çağrıştırırlar! Böylesine hoş esintiler oluşturan bu ağacın bir renk adı olarak Marshall Boya renk kartelasında yer almasını büyük bir memnuniyetle karşılamaktayız. Bir tür bej tonu gibi duran bu rengi tanımlamak da zor zira, yeşil renginden de esintiler var, kahverengiden de. Ama her halükarda çok hoş ve karizmatik bir renk olduğunu söylememizin önünde bir engel bulunmamaktadır. İç cephelerde bu rengi daha açık renkler ile kombinlemenizi tavsiye etmekteyiz. Tekli uygulamada ortama güz mevsiminin hüznünü katma olasılığı yüksek bir renktir. Açık sarı, açık krem, açık yeşil gibi renkler ile birlikte kullanılabileceği gibi, açık somon gibi çarpıcı renk tonları da düşünülebilir. Dış cephede Marshall Boya salkım söğüt rengini her şekilde uygulayabilirsiniz, solo uygulamalar da uygundur, ikili uygulamalar da. Solo uygulamayı tercih ettiğinizde söve renklerini açık renkler arasından seçip hoş kontrastlar yaratmayı ihmal etmemenizi tavsiye ederiz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisi ve en güzel Marshall Boya salkım söğüt rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri aşağıda sunmaktayız. Fikir bizden, uygulama sizden!

Marshall Boya Salkım Söğüt Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Ekin Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Açık bir turuncu tonu gibi tanımlanabilecek Marshall Boya ekin rengi, her ne kadar açık desek de turuncuya yakın bir renk...

Kapat