Marshall Boya Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

381

İç cephelerin en çok tercih edilen renklerinden olan şampanya rengini dış cephelerde de sıklıkla görmekteyiz. Solo kullanımlarda oldukça hoş bir görünüm yakalandığı gibi kombin kullanımlar için de son derece uygun renklerden biridir Marshall Boya şampanya rengi. Hem açık, hem de koyu toprak rengi tonları ile birlikte bu rengi uygulamayı düşünebilirsiniz. Solo kullanarak söve, çerçeve gibi unsurlarda farklı renk uygulamalarına yer vermek de bir seçenektir. Her şekilde binanız hoş ve çarpıcı görünecektir. İç cephelerde de şampanya rengi şık tercihler arasındadır. Salonlarda, mutfaklarda, oturma odalarında, yatak odalarında hemen her yerde bu rengi uygulamanız mümkündür. Sıcak ve şık bir atmosfer arayışında iseniz iç cephede de tercihiniz Marshall boya şampanya rengi olmalı.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisinde Marshall Boya şampanya rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili derlediğimiz görselleri derledik. Siz de hem bu görsellerden esinlenerek, hem de kendi tarzınızı ve yaratıcılığınızı kullanarak hoş çözümler üretebilirsiniz.

Marshall Boya Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni  Dizaynları
Üç Boyutlu Sticker Modelleri ile Ev Dekorasyonu

Üç boyutlu sticker modelleri, en şık üç boyutlu sticker modelleri, üç boyutlu duvar sticker modelleri, üç boyutlu kapı sticker modelleri...

Kapat