Marshall Boya Serap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

2660

Marshall Boya‘nın birbirinden güzel renkleri içeren renk kartelasındaki toprak rengi tonlarından biri olan Marshall boya serap rengi, klasik bir toprak rengi tonuna tekabül etmektedir. Hem koyu, hem de açık renk olarak tabir edilebilecek bir kıvamda olan rengi, özellikle açık krem ve açık mavi tonları ile kombinlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Aynı şekilde yeşil rengin mat ve çok açık tonları ile de muhteşem bir renk armonisi yakalamanız mümkün olacaktır.

Bu rengi salonlarınızda, oturma odalarınızda, mutfaklarınızda olmak üzere iç cephelerde kullanabileceğiniz gibi dış cephe rengi olarak da kullanmanız mümkündür. İç cephelerde yatak odaları için çok tavsiye etmemekle birlikte, açık mavi tonun ağırlık kazandığı bir ortamda serap rengi ile dokunuşlar yapmak ve açık renkte bir mobilya kullanmak bütünde hoş bir uyumun yakalanmasını mümkün kılabilecektir diye düşünmekteyiz. Bu rengi mavi ve beyaz tonları ile kombinlemeyi dış cephede de düşünebilirsiniz. Örneğin, dış cephe genelinde serap rengi kullanılırken görünen cephelerde çerçeve ve pervazı beyaz renkte uygulamak, açık mavi renk ile dış cephe figür ve desenleri uygulamak gibi.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisinde Marshall Boya  iç cephe dış cephe serap rengi ev dekorasyon fikirleri kapsamında güzel örnekleri bir araya getirdik. Biraz ilham, biraz yaratıcılık hayalinizdeki görüntüler için fazlasıyla yeterli olacaktır diye düşünüyoruz.

Marshall Boya Serap Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

marshall boya dış cephe serap rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Patara Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Marshall Boya'nın muhteşem renk kataloğunda yer alan en güzel dış cephe renklerinden biri de patara rengidir. Pembeye çalan bir toprak...

Kapat