Marshall Boya Süngertaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1156

Marshall Boyanın dış cephe boya renk kataloğunda, gri ren tonları grubunda yer alan en güzel tonlardan biri de Marshall Boya süngertaşı rengidir. Mavimsi bir gri tonu olan bu renk açık bir renktir ve bize göre iç cephelerde de rahatlıkla uygulanabilecek tonlar arasındadır. İç cephede solo uygulanmasını tercih ettiğimiz rengin, dış cephede ise daha ziyade ikili boya uygulamalarına dahil edilmesi bize göre çok şık sonuçların oluşmasını temin edecektir. Kombin kullanımda ikinci rengin aynı renk grubu içindeki kuvars rengi, yeşim taşı rengi gibi koyu tonlar arasından seçilmesini tavsiye edebiliriz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için bir resim galerisi hazırladık ve içine hem iç cephe uygulamalarından, hem de dış cephe uygulamalarından örnekler içeren görseller ekledik. En güzel Marshall Boya süngertaşı rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili kendi örneğinizi oluşturmak istiyor iseniz, bu görsellerden esinlenip, üzerine kendi stilinizi eklemeniz yeterli olacaktır düşüncesindeyiz. Haydi siz de Marshall Boya süngertaşı renginin güzelliklerinden evlerinizi bir an önce yararlandırın!

Marshall Boya Süngertaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Fildişi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Her ne kadar adı "fildişi rengi" olsa da genelde bildiğimiz fildişi renginden çok daha koyu bir renk, bir tür turuncu...

Kapat