Marshall Boya Taba Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

849

Taba rengi, Marshall dış cephe boyalarının kiremit rengi tonları içinde en keskin, en kendine has olan renklerden biridir. Koyu bir renk olması nedeniyle iç cephe alanlarda göz yorucu olabilse de, dış cephelerde son derece asil bir görüntüyü binalara kazandıran bir renktir. Dış cephede tek renk olarak kullanılması mümkündür; söve ve diğer detaylarda kontrast renkler kullanılarak çarpıcı hale getirilebilir ya da açık renkler ile kombin edilerek havası yumuşatılabilir. Tercih sizin! Taba rengini iç cephelerde tavsiye etmiyoruz biz, ancak geniş hacimli salonlarda açık renkteki boya, mobilya ya da aksesuar ile kombin edilerek hoş çözümler üretilebileceğini yine de gözardı etmemekte fayda bulunmaktadır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için ilham verici olması amacı ile aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve içine değişik uygulama örneklerini içeren görseller yerleştirdik. Sizi de kendi stilinizi ortaya koymaya, Marshall boya taba rengi ev dekorasyon fikirleri açısından en güzel uygulamalara kendi alanlarınızda imzanızı atmaya davet ediyoruz.

Marshall Boya Taba Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

taba rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Oksit Sarı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Canlı ve çarpıcı renklerden biridir Marshall Boya oksit sarı rengi! Biz şiddetle bu rengin solo uygulamalarına yer vermenizi tavsiye ediyoruz. Kahve...

Kapat