Marshall Boya Vaha Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1852

Vahaların kavurucu sıcağının adeta yüzünüze vurduğunu hissetmek mi istiyorsunuz? O zaman hem iç cephede, hem dış cephede kullanmaya müsait sıcacık ve çok hoş bir renk olan Marshall Boya vaha rengini size şiddetle tavsiye etmekteyiz. Marshall Boya dış cephe renkleri toprak tonları grubunda, açık renklerden biri olan vaha rengi,”hafif pembemsi bir ton içeren toprak rengi” olarak tanımlanabilir. Solo olarak kullanımı da son derece şık olan vaha rengini, diğer toprak rengi tonları ile birlikte kullanmak da mümkündür. Ayrıca, pembe ve sarı tonları ile kullanılarak canlı bir görüntü elde etmek de tercih edilebilir. İç cephede vaha rengini salonlarınızda, oturma odalarınızda, mutfak ve banyolarınızda uygulamayı düşünebilirsiniz. Açık renk mobilya ile de koyu renk mobilya ile de bu boya rengini tamamlamak başarılı sonuçlar elde etmeye imkan verecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak aşağıdaki resim galerisinde sizin için seçtiğimiz Marshall Boya vaha rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri bir araya getirdik.

Marshall Boya Vaha Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir