Marshall Burçak Rengi Dış Cephe Boyası ile Ev dekorasyonu

475

Marshall Burçak Rengi Dış Cephe Boyası ile Ev dekorasyonu,Marshall Boya Burçak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri, Marshall Boya Burçak Rengi, Ev Dekorasyon Fikirleri, Marshall Boya Burçak Rengi

Marshall Boya oksit sarı renkten biraz daha mat, biraz daha açık ve biraz daha turuncu tona yakın bir renk olan Marshall boya dış cephe burçak rengi ile burçak  tarlalarının serin rüzgarlarını yüzünüzde hissetmenize, mis kokularını adeta içinize çekmenize imkan veren müthiş güzel bir renk uygulamasına imza atmanız mümkündür. Solo kullanımlar için de, kombin kullanımlar için de uygun renklerden biri olan burçak rengini iç cephelerde de şiddetle tavsiye etmekteyiz. Mutfaklarda, yatak odalarında, salonlarda hemen her yerde bu rengi başarılı bir uygulamaya dönüştürmek mümkündür. İkinci renk tercihinizi açık tonlardan ya da koyu tonlardan ya da her ikisinden seçmekte, üçlü renk uygulamasına gitmekte hiçbir sakınca yoktur.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıda bir resim galerisi derledik. Bu galeride Marshall Boya burçak rengi dış cephe ev dekorasyon fikirleri  ile ilgili hem iç cephe, hem dış cephe görsellerine yer verdik. Görselleri üzerlerine tıklayarak büyütebilir, inceleyebilir, işe nereden ve nasıl bir stilden başlayabileceğiniz karar verebilirsiniz.

Marshall Boya Burçak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kiremit Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Kiremit rengi grubu içindeki en sofistike renklerden biri de Marshall Boya kiremit rengidir. Koyu ton olarak tanımlanabilecek bu rengi dış...

Kapat