Modern Avize Modelleri İle Eviniz Aydınlansın

860

Salon dekorasyonunun en önemli aşamalarından biri aydınlatma araçlarının seçimidir. Lambaderler gibi yerden aydınlatma, aplikler gibi yandan aydınlatma ve avizeler gibi tavandan aydınlatma şeklinde birçok seçeneğin söz konusu olduğu aydınlatma aksesuarları içinde birbirinden güzel modelleri ile avizelerin yeri ayrı olsa gerek. Kristal taşlar ile donanmış saraylara layık avizeler kadar, son derece sade modeller de olası seçenekler arasındadır. Avize seçimlerinizde genel dekorasyon stiliniz ile uyumlu tarzda ve renkte tercihler yapmanız uygun olacaktır. Varaklı aksesuarların yer aldığı bir dekorasyonun içinde sade bir avize kullanmak; son derece modern bir dekorasyon içinde kristal taşlarla donanmış ağır bir model seçmek yanlış avize seçimlerine örnek teşkil edecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde birbirinden güzel avize modellerini göreceksiniz. Siz de salon dekorasyonunuz ile uyumlu bir aydınlatma seçmek istiyor iseniz bu görsellerin her birini inceleyerek tarzınızı belirleyebilirsiniz. Modern bir salonunuz var ise seçiminizi hemen yapın, modern avize modelleri ile eviniz aydınlansın!

Modern Avize Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Modern Ahşap Ayna Modelleri başlıklı makalemizde ahşap ayna çeşitleri, ahşap ayna fiyatları ve ahşap ayna modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

modern avize modelleriurl:avatars mds yandex net/get-images-cbir/4251347/wC3psGh-AHOQJTcQiuWbVg5028/orig,One thought on “Modern Avize Modelleri İle Eviniz Aydınlansın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Değişik kum desenli ayna Modelleri
Desenli Ayna Modelleri Yeni Sezon

17.yy kadar bir yüzeyi iyice parlatılmış metal yüzeyleri ayna olarak kullanılırdı. Daha sonraları ise cam levhaların bir yüzeyi cıva ile...

Kapat