Modern Tablo ve Çerçeve Modelleri

614

Sizler de evinizi şık bir şekilde dekore etmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise bu makalemiz tam sizlere göre. Evinizin dekorasyonuna öncelikle evinizin renginden ve bu renge uyumlu mobilya seçimleriniz ile başlamalısınız. Bu işlem adımlarını geçtikten sonra sıra aksesuar seçimlerine gelecektir. Aksesuar seçimlerinizi de yine seçtiğiniz duvar renklerine veya mobilya modellerine yakın seçmelisiniz ki arada uyum olsun.

Çünkü dekorasyon uyum çok önemlidir. Dekorsarayi.com ekibi olarak aksesuar seçimi olarak sizlere modern tablo ve çerçeve tasarımlarını önerebiliriz. Evinizin duvarında veya istediğiniz daha farklı bir yerde çok şık duracağına inanıyoruz. Nasıl tasarımlar olduğunu göstermek için de birbirinden güzel örnek tasarımları zengin bir resim galerisi olarak sizler için inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de inlemiş olduğumuz resim galerimize hep birlikte göz atalım.

TABLO VE ÇERÇEVE MODELLERİ RESİ GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Ferforje Duvar Saati Modelleri başlıklı makalemizde ferforje duvar saati modelleri, ferforje istasyon tipi duvar saati modeli ve yeni model ferjorje duvar saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en son  galeri
En Güzel Siyah Mutfak Tasarımları

Evinizde bir tadilat mı yapıyorsunuz? Yoksa yeni bir ev mi alıyorsunuz? Bu sorularınızın cevabı "evet" ise sizin için mükemmel mutfak...

Kapat