Modern Vestiyer Modelleri ve Fiyatları

2788

2015 portmanto modelleri , vestiyer modelleri 2015 , vestiyer , sürgülü vestiyer modelleri 2014, Aynalı vestiyer modelleri, En güzel vestiyer modelleri, modern vestiyer tasarımları, 

Evlerinizin girişlerinde bulunan antrelerinizi dekore ederken dikkat edeceğiniz en önemli işlerden birisi Ante asma tavan modellerinden birinin uygulanması, antre aydınlatma sistemlerinden birisinin uygulanması ve modern tarzda bir vestiyer modellerinden birinin yapılması şeklinde sıralanabilir.

Bu konumuzda Modern vestiyer modellerinden birisini seçerken nasıl bir model seçeceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Ayakkabı koyacağınız raf bölümlerini dizayn ederken evde yaşayan insan sayısını göz önünde bulundurarak raf aralıklarınızı ayarlayabilirsiniz. Vestiyerlerinizi kademeli olarak yaptığınızda üzerine anahtarlık veya bir bölümünün aynalı olmasına özen gösterebilirsiniz. Dekor Sarayı ekibi olarak sizlere birbirinden farklı modern vestiyer modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini hazırladık. Resim galerisini galeri şeklinde gezebilmek için resimleri tıklayınız.

modern-portmanto-modeli

Modern Vestiyer Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Bellona Tv Üniteleri 2022 başlıklı makalemizde 2022 bellona tv üniteleri, bellona tv ünitesi fiyatları ve bellona tv ünitesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

vestiyer modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir