Mor Rengi İle İlgili Dekorasyon Örnekleri

369

mor rengi, mor rengi ile dekorasyon, mor rengi dekorasyon fikirleri, yeni sezon dekorasyon önerileri, 2014 dekorasyon fikirleri, mor rengi ev dekorasyonu, mor rengi ev dekorasyon örnekleri

Özellikle duvar boyası olarak genelde açık tonlar tercih edilir. Çünkü kapalı renklerden herkes çekinir. Bu yüzden beyaz, bej rengi gibi renklere yönelirler. Ama mor rengi de gerçekten sıra dışı bir tasarım sergilemekten kaçınmaz.

Tabi bunu laf ile değil icraat ile daha iy anlayacağınızı düşünüyorum.O yüzden sizlere mor renginin hem yatak odası hem salon hem de oturma odası yönünden örneklerini dekorsarayi.com olarak inceledik. Buyurun isterseniz şimdi incelediğimiz bu örnekleri hep birlikte gözden geçirelim.

MOR RENGİ İLE EV DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

mor oturma odasi dekorasyonu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Lila Rengi Ev Dekorasyon Örnekleri 2014

lila rengi, lila rengi boya, lila rengi  nasıl, lila rengi genç odaları, lila rengi dekorasyon, lila rengi ev dekorasyonu, lila...

Kapat