Mutfağım Çok Ufak Diyenlere Dekorasyon Önerileri

663

Bazılarınızın mutfağım küçük acaba nasıl bir dekorasyon yapmalıyım diye dediğini duyar gibiyim. Bugün sizlere küçük mutfaklarınız ile ilgili nasıl bir dekorasyon yapacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Özellikle küçük mutfaklar için önereceğimiz mutfak dolabı; fonksiyonel, amerikan mutfak modelleridir. Yemek masası olarak kullanacağınız yemek takımının açılır kapanır veya iç içe giren yani küçülebilen modellerden olmasına dikkat etmelisiniz. Mutfağınızın duvar dekorasyonunu yaparken sade duvarlarına boya yerini 3 boyutlu duvar kağıdı veya işlenmiş flotal bir ayna kullanabilirsiniz.

Sandalye modellerinizin de açılır kapanır tasarımlardan olması sizlere daha geniş bir kullanım alanı sağlayacaktır. Yüksek tavanlı mutfaklarınızda asma tavan kullanabilir, iyi bir ışık sistemi ile mutfağınızı daha iyi aydınlatabilirsiniz. Aydınlık bir mutfak daha refah ve daha büyük görünecektir. Küçük mutfaklar ile ilgili bizler de dekorsarayi.com ekibi olarak birbirinden şık ve modern mutfak modellerini sizler için inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de incelemiş olduğumuz küçük ama modern mutfak modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

KÜÇÜK MUTFAK MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

küçük mutfak dekorasyonu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni sezon kütüphane dekorasyonu oyunları tasarımları
Evde Kütüphane Dekorasyonu

Günümüz Türkiye'sinde kitap okuma oranı günden güne düşerken, gelecek kuşaklara iyi bir eğitim ve okuma alışkanlığı bırakmak isteyen herkesin evinin...

Kapat