Üç Boyutlu Duvar Panelleri 2015

845

Salon dekorasyonu yaparken duvarlarınıza nasıl bir dekorasyon yapacağınız konusunda öncesine kadar alçı kaplaması, boya uygulaması veya duvar kağıdı yerine 2015 yılına damga vuran bir uygulama hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Üç boyutlu duvar panellerinden oluşan levhaların yapıştırılması sonucu meydana gelen duvar dekorasyonları moda oldu. 2015 yılında moda olan üç boyutlu duvar panelleri salon dekorasyonlarında adeta bir çığır açmıştır. Özellikle tv’nin denk geldiği duvarın üç boyutlu duvar panelleri ile kaplanmasından sonra led bir ışık sistemi döşendikten sonra mükemmel bir duvar dekorasyonu ortaya çıkar. Bu duvar panellerini sadece duvarlarda değil tavan dekorasyonunda da kullandığınızda çok güzel bir sonuç elde edersiniz. Özellikle taş desenli üç boyutlu duvar panelleri benim favorim. Dekorsarayi.com ekibi olarak salon veya oturma odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz üç boyutlu duvar panellerini iş yeri dekorasyonunuz da da kullandığınızda güzel bir sonuç elde edersiniz. Bu panellerin duvarda nasıl durduğuna ve modellerini görmek için aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz.

ÜÇ BOYUTLU DUVAR PANELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Kadife Duvar Sticker Modelleri başlıklı makalemizde en güzel duvar sticker modelleri ve Kadife Duvar Sticker Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

3 boyutlu duvar panelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni moda  fikirleri
Dolap İçi Çöp Kovası Modelleri

Dolap içi çöp kovası modelleri, Kullanışlı çöp kovası çeşitleri, En güzel dolap içi çöp kovası tasarımları, dolap içi çöp kovası...

Kapat