Üç Boyutlu Nevresim Takımları ve Fiyatları

1070

Son günlerde televizyonlardaki reklamları izlemeyen yoktur sanırım. Hemen hemen bütün kanallarda üç boyutlu nevresim takımları ile ilgili reklam filmi yayınlanıyor. Bu konuyu sizler için incelemek istedik. Yatak odalarına canlılık katacak olan 3 boyutlu nevresim takımları yediden yetmişe her kese hitap ediyor. 3 D resimlerin yer aldığı nevresim takımları, çift kişilik nevresim ve yatak örtüsü ve 2 adet yastık kılıfından oluşmaktadır. Dijital baskı uygulanarak imalatı yapılan bu nevresim takımları bulunduğu ortama müthiş bir hava katıyor. Piyasaya yeni çıkan bu ürünlere şu ana kadar hiç kimsenin evinde karşılaşmadık. 3 D nevresim takımları fiyat olarak 200-250 tl arasındaki fiyat aralığında satılmaktadır. Dekorsarayi.com ekibi olarak mükemmel resimlere sahip nevresim takımlarını beğenmemek elde değil.

Üç Boyutlu Nevresim Takımları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Madame Coco Nevresim Takımları Modelleri başlıklı makalemizde madame coco, madame coco kırlent ve madame coco nevresim takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

üç boyutlu nevresim takımı,One thought on “Üç Boyutlu Nevresim Takımları ve Fiyatları

  1. MUSTAFA

    ÜRÜNLER ÇOK GÜZEL,FAKAT BUNLARI NASIL ALABİLİRİZ SAYFANIZDA HER HANGİ BİR İLETİŞİM BİLGİSİ VE ÖDEME YÖNTEMİ YOK.NEVRESİM TAKIMLARINDA BATTAL BOY VARMI ?
    NEVRESİM ÖLÇÜSÜ 220 X 240 OLACAK.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
fotoğrafları
Muhteşem Jakuziler

Muhteşem Jakuzi Modelleri: Yüzyıllar boyunca su için bir çok savaşlar yapıldı. Suyu elinde bulunduran toplumların gelecekte de dünyaya hükmedeceği varsayılır....

Kapat