Vinil Kaplı Alçıpan Plaka ile Asma Tavan

631

Özelikle evlerinizde ıslak hacimli alanlarda veya iş yerlerinize asma tavan düşünüyorsanız sizlere mükemmel bir ürün tanıtmak istiyoruz. Vinil kaplı alçıpan plakaları sizlere tanıtmak istiyoruz. Doğada yer alan alçı taşının işlendikten sonra yüksek teknoloji ile ön tarafı vinil kaplı, arka tarafı ise alüminyum folyo kaplanmış olan alçı levhalardır. Ebat olarak 60×60 ebatlarında olan bu ürünün kalınlığı 8 mm’dir. % 120 nem direncine sahip olan bu ürün döşendiği bölümde sesin yankılanmasını önler ve bulunduğu ortamda akustiği sağlar.Zor yanan malzemeden üretildiği için ikinci bir tercih sebebidir. Işığı yansıtan bir yapıya sahiptir. Özellikle ev veya ofisleriniz, lokantalar, spor salonları, market gibi yerlerde en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Mersinde oturan ziyaretçilerimiz eğer bu malzemeyi satın almak ve döşetmek istiyorsanız aşağıda yer iletişim bilgilerinden işinin uzmanı olan ustamızın da bilgilerini veriyoruz. 

Yusuf saat (0544-306 72 02)

www.yusufsaat@hotmail.com

www.yusufsaat@gmail.com

www.mersindetadilat.com

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2021 başlıklı makalemizde 2021 modern raf modelleri, 2021 raf modelleri ve ahşap duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Harika Vitra 60x60 Seramik Modelleri- Dekorsarayi.com Fotoları
Vitra 60×60 Seramik Modelleri

Yakın zamana kadar seramiğin küçüğü makbuldü ve üretilen seramikler genellikle küçük ebatlarda üretilirdi. Kalite ve Standartlar artınca seramik ebatları giderek...

Kapat