Vintage Tarzı Duvar Kağıdı Modelleri

842

Vintage Tarzı Duvar Kağıdı Modelleri

Klasik ve eski tarz anlamına gelen vintage kelimesi özellikle dekorasyon konusunda çok kullanılan ve tercih edilen bir tarzdır. Kullanılan bu tarzlardan biri de duvar kağıtlarıdır. Özellikle klasik olarak tasarlanmış bir eve vintage tarzı duvar kağıtları çok kulanışlı ve güzel bir görünüm sağlar.

En çok tercih edilen duvar kağıtları arasında çiçek desenli olanlar yer alıyor. Ya da siz hangi tarz isterseniz o modeli de kullanabilirsiniz tabi. Bizler de bu kararı sizlere bırakmak için dekorsarayi.com ekibi olarak birbirinden güzel ve şık vintage tarzı duvar kağıtlarını inceleyip resim galerisi halinde sizlere sunuyoruz. Buyurun isterseniz hep birlikte gözden geçirelim.

harika-vintage-duvar-kagidi-

Bir önceki yazımız olan İkea Duvar Kağıdı Modelleri 2015.08.06 başlıklı makalemizde 2015 ikea duvar kağıdı, ikea duvar kağıdı çeşitleri ve ikea duvar kağıdı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Moda ofis asma tavan modelleri Resimleri
Ofis İçin Modern Asma Tavan Örnekleri

Ofis İçin Modern Asma Tavan Örnekleri Ofisinizi baştan dekore etmek istiyorsanız asma tavan modelinizi iyi seçmeniz gerekir. En çok göze...

Kapat