Vintage Tarzı Duvar Kağıtları

697

Yaşam alanlarımızda uygulanması muhtemel duvar kaplama seçenekleri arasında duvar kağıtlarının her zaman ayrı ve özel bir yeri olmuştur. Son derece şık, hoş ve kalıcı bir çözüm olan duvar kağıdı uygulamaları içinde son dönem öne çıkan trendlerden biri vintage tarzı duvar kağıtları olarak adlandırılan bol renkli ve bol desenli duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıdı seçimlerinde, uygulama yapılacak alandaki eşyaları ve aksesuarları düşünerek bir renk ve desen tercihi saptanmalıdır. Eşyalarda renk, desen gibi hareketler fazla ise duvar kağıdında tercih daha az hareket; yani daha az desen, daha az renk kombinlerinden yana olmalıdır. Vintage duvar kağıtları; başta yatak odaları, genç odaları ve çocuk odaları olmak üzere evin birçok köşesindeki duvar dekorasyonu olarak, olası seçenekler arasında yer alacaktır. Banyo ve mutfak gibi alanlarda dahi duvar kağıdının bir çözüm olduğunu, bu tarz alanlar için su geçirmez modellerin bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde en güzel vintage tarzı duvar kağıtları ile ilgili görsellere yer verdik. Siz de artık kendi tarzınızı yaratın ve vakit kaybetmeden duvarlarınızı bu güzel çözümlerden biri ile kaplayın!

Vintage Tarzı Duvar Kağıtları Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Şehir Temalı Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde en güzel şehir manzaralı duvar kağıtları, manzaralı duvar kağıtları ve manzaralı üç boyutlu duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

vintage duvar kağıtları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Güzel modern cami avizeleri Görselleri
Modern Avize Modelleri İle Eviniz Aydınlansın

Salon dekorasyonunun en önemli aşamalarından biri aydınlatma araçlarının seçimidir. Lambaderler gibi yerden aydınlatma, aplikler gibi yandan aydınlatma ve avizeler gibi...

Kapat