Yerden Aydınlatma Modelleri

540

Bir evin dekorasyonunda boya, iç dekorasyon, mobilya ne kadar önemli ise bunları ortaya çıkaracak olan ışık sistemi de o kadar önemlidir. Kendi ev dekorasyonunuzu yaparken tavana monte edilen aydınlatma ve avize modellerini sonradan seçebilme şansınız var. Farklı bir aydınlatma modeli olan yerden aydınlatma modelini ise inşaat sırasında yerden kablo tesisatını çekmeniz gerekir. Yerden çekilen kablolardan sonra hangi bölüme nasıl bir aydınlatma istediğinize karar verebilirsiniz. Yerden aydınlatma modellerini hem dış cephede, hem de iç cephede kullanmanız mümkün. Binanızda mutfak tezgahı ve dolaplarının altına denk gelen bölümdeki yerden aydınlatma modeli harika bir mutfak dekorasyonu oluşturacaktır. Antrenizde de sensörlü ve yerden aydınlatma modellerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel yerden aydınlatma modellerinden oluşan bir resim galerisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

YERDEN AYDINLATMA MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
harika kalorifer petekleri hakkında bilgi galeri
2015 Modern Kalorifer Petek Modelleri

Kış aylarının gelmesine sayılı günler kala evlerinde kış hazırlığı yapan kişileri ilgilendiren bu makalemizde sizlere 2015 yılı için üretilen modern...

Kapat